Долго се криеше од јавноста поради разводот, а сега се шета со ќерката и е во добри односи со бившиот сопруг

6 јули, 2020
kikiiii

Анџелина била во кафеав фустан и носела апостолки, додека нејзината 11-годишна ќерка носела фармерки, маица и еспадрили. Обете носеа маски за лице и отидоа во продавницата во населбата Лос Фелиз во Лос Анџелес.


Патем, Анџелина неодамна зборуваше за нејзиниот развод од актерот Бред Пит. „Се разведовме за доброто на моето семејство. Тоа беше вистинската одлука. Јас ќе продолжам да се фокусирам на нивното заздравување“, изјави таа за индиското издание на Вог. Таа истакна дека нејзините деца се многу храбри и силни млади луѓе. Пит неодамна беше виден како излегува од куќата на Анџелина, а извор близок на парот изјави дека поранешните сопружници се конечно во добри односи. „Тие изодеа долг пат и конечно се во позиција каде што двајцата сакаат да работат заедно за да ги воспитуваат своите деца добро“, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris