Дуа Липа во градник ги покани обожавателите на виртуелно дружење!

16 ноември, 2020
1347629 (1)


Дуа Липа се подготвува за виртуелниот концерт Студио 2054, кој треба да се прикаже ширум светот на 27 ноември. Во обид да ја убеди публиката да и се придружи на концертот, убавата косоварка ја отфрли маицата и во градник ги повика своите следбеници на Инстаграм.


На не толку острата фотографија јасно се гледа завидната фигура и затегнатите стомачни мускули на Липа, како и убавото лице, кое е делумно покриено со прамени од косата. ‘Последна шанса да добиете влез во Студио 2054 по оваа цена. Објавувам специјален гостин утре “, напиша Липа на Инстаграм во неделата.

И покрај глобалната пандемија, Липа е исклучително вредна оваа година и постојано прави нова музика. Стравувајќи дека пандемијата на коронавирус ќе и го оневозможи патувањето во САД каде живее нејзиното момче Анвар Хадид, Дуа се пресели во Лос Анџелес ова лето, но неодамна се врати во Лондон за да се посвети на своите идни проекти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi