ЏАБЕ ГОРГИНА, ЏАБЕ ИДИЛА: Роналдо лајкува фотографии на оваа балканска убавица!

23 јули, 2020
ron

Одамна е познато дека Кристијано Роналдо го користи Инстаграм за да се допишува со убавици од целата планета, затоа што многумина се фалеа дека на славниот португалски фудбалер „им ги лајнува“ нивните фотографии и испраќаа пораки.

Сепак, бидејќи е во врска со Георгина Родригез, со која има ќерка, Алан Мартин, многумина веруваат дека тој го запре овој вид на активност на Интернет. Меѓутоа …

Според регионалните медиуми, Роналдо е фатен ги „како лајкува“ фотографиите на Ивана Манкановиќ, српска атлетичарка од Бања Лука, која и самата се изненадила како Роналдо дошол до нејзиниот профил.

– Верувајте ми, тоа е тајна и за мене. Не го познавам Роналдо, не знам како ме најде на Инстаграм или зошто ги лајкува моите слики. Не знам ништо, јас сум целосно изненадена. Имам момче, доцни Роналдо – изјави таа.

Еве што го привлече вниманието на фудбалерот.

View this post on Instagram

#skopje2019

A post shared by Ивана Мацановић (@ivana_macanovic) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi