Џастин Бибер и Селена Гомез тајно комуницираат?

13 јули, 2020
уѕтгхт

Долгата љубовна приказна помеѓу Џастин Бибер и Селена Гомез датира од 2012 година. Иако на крајот се разделија пред две години, кога Џастин се сврши со ново-старата девојка Хејли Болдвин, аферата „Бибер-Гомез“ е јасно сè уште релевантна. Минатата година беше напишано во Gossip Cop дека постојано комуницираат и одбиваат да ги прекинат сите контакти. Покрај тоа што го одржувал контактот во тајност, Џастин наводно ја замолил Селена да му помогне со нејзината лоша психолошка и емотивна состојба.


Имено, Џастин неодамна зборуваше за неговиот минат однос со Селена, во која, како што вели, тој бил ирационален и невнимателен. Тој сега е во брак со Хејли веќе две години во кои работи на себе и на својата врска со другите. Тој тврди дека е пресреќен и дека е многу подобра личност од порано. Двојката неодамна се фалеше за нов член на семејството бидејќи ќе станат тетка и чичко.

Во јануари, Селена зборуваше и за нејзината врска со Џастин, за која вели дека била долга и трауматична. Таа тврди дека претрпела и сериозна емоционална злоупотреба од Џастин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi