Џеј ло повторно ги “почасти” на инстаграм: Фановите восхитени како игледа на 50 години (ФОТО)

29 јуни, 2020

Популарна пејачка Џенифер Лопез уште еднаш ги изненади фановите со својата фотографија.

Таа реши да ги “почасти” фановите со нова фотографија на која се гледа како позира во хеланки.

“Назад на работа! Се спрема викенд”, стои во објавата на инстаграм.

Исто така, Џеј Ло на социјалната мрежа инстаграм има 124 милиони следбеници, а за помалку од еден ден нејзината објава доби повеќе од три милиони лајкови.

Нејзините следбеници во коментарите се восхитуваа на тоа како таа изгледа на 50 години.