Џеј Ло проба да внесе куче во приватен авион, а расплетот на авантурата од аеродромот е урнебесна

4 јули, 2020
jlo i alex

Кучето во еден момент побегнало назад во џипот, каде се чувствувал посигурно.

Џенифер Лопез (50) и Алекс Родригез (44) со приватен авиот од Лос Анџелес отидоа на одмор со децата и двете кучиња.

Меѓутоа на аеродромот се слчила хит сцена, во која Џеј Ло пробала белиот лабрадор да го внесе во авионот. Кучето се исплашило од звукот, па бегал од авионот, додека таа трчаше по пистата за да го фати.

Го фати за ланчето и нежно проба да го упати кон скалите кои воделе до авионот, но безуспешно.

Кучето побегна назад во џипот, а потоа Алекс на раце го внесе во авионот, бидеќи кучето не се осмелуваше да се приближи до авионот.

Џеј ло беше во Шанел комлет, но во една од фотографиите секпак видовме дека и таа има несовршеност.

Имено, на сонце јасно се виде дека има целулит, како и поголемиот дел од жените во светот, дури и оние кои се помлади од неа.

Фотографиите погледнете ги во продолжени, а видеото погледнете го на почетокот на текстот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi