Џенифер Анистон е опседната со својот поранешен сопруг

3 јуни, 2020
2236947_profimedia0307407697_ls

Според пишувањата на американските таблоиди Џенифер Анистон повторно го шпионира својот поранешен сопруг Џастин Теру. Таа станала многу посивна и се обидува да ги дознае сите детали за неговиот приватен живот, колку што е возможно.

Тие дури велат дека Анистон се смирила со својот поранешен сопруг Бред Пит само за да го направи љубоморен Џастин. Како потсетување по бракот со Бред, Анистон се омажи со три години помладиот актер Џастин со кој беа во брак две ипол години по што се разведоа.