Џенифер Анистон и Бред Пит не се разведоа поради Анџелина, ниту пак Бред имаше афера со нејзе! Еве што всушност се случи!

30 октомври, 2020
Premiere of Troy

Џенифер Анистон се прикажува како измамена жена од разводот со Бред Пит во 2005 година, а неодамна магазинот Woman UK објави текст во кој се тврди дека Анистон сè уште се опоравува од ненадејниот крај на бракот со Пит. Ѕвездата на ’Пријатели’ според нив сè уште не може да го прифати фактот дека Пит и раскина поради Анџелина Џоли.

Но, приказната за љубовниот триаголник помеѓу Анистон, Пит и Џоли се чини дека прилично старее. Затоа, за време на разговорот со Венити Фер, Анистон рече дека одбрала да верува во она што Пит и го кажал за нивната врска и секогаш одбивала да верува во она што го кажуваат таблоидите за Пит и Џоли.

Анџелина, пак, постојано ги негираше тврдењата дека го уништила бракот на Џенифер и Бред. Во едно интервју, таа убаво објасни дека никогаш не може да биде интимна со некој маж, додека тој е оженет со друга жена, бидејќи нејзиниот сопствен татко ја изневерил нејзината мајка и видела колку лошо влијаело тоа на неа. Поради таквото искуство, таа никогаш не би можела да биде ‘друга жена’.

Пит исто така ги појасни временските настани за неговата врска со Џоли. Тој рече дека со Џоли го снимале „Господин и госпоѓа Смит“ цела година. Тоа значи дека Пит и Џоли сè уште снимале откако тој и Анистон поднеле барање за развод. Сепак, Пит рече дека тоа не значи дека тој и Џоли имале афера. Всушност, Џоли за Вог изјави дека дури откако завршиле со снимањето решиле да видат каде ќе ги одведат нивните чувства.

View this post on Instagram

Angelina Jolie and Brad Pitt met on the set of "Mr and Mrs Smith", while Brad was still married to Jennifer Aniston. Apparently, he was looking for a way out of the marrige, while Jennifer tried to save it. They soon got divorced and Brad started dating Angelina. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ They were together for 10 years, and in that time Angelina got pregnant twice, had a girl and twins, and they also adopted three children. After all that, they finally got married, but it didn't last long. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ The whole marrige was dramatic, they fought almost all the time, and Angelina thought she would fix everything if they made another movie together. That's why she wrote the movie "By the sea" to try and save her marriage, but it didn't really work. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Media says that Brad was having drinking problems, and was abusive towards Angelina and their kids, after what Angelina asked for a divorce, and she did everything she could to get full custody over their kids. Brad soon stopped drinking but Jolie didn't want him back. After everything, Brad paid her around $10 million to buy a new home.

A post shared by classics from all eras (@90scherie) on

Судејќи според сето ова, озборувањата дека Џенифер е сè уште бесна затоа што Бред ја избра Анџелина наместо неа, во никој случај не можат да бидат вистинити. Само што дури и пред да ја запознае Анџелина, Бред бараше начин да излезе од бракот со Џенифер, додека таа се обидуваше да го спаси бракот. Затоа, натписите дека Анистон и Пит отишле заедно на терапија откако актерката се разведе од актерот Џастин Теру во 2017 година, изгледаат уште поапсурдни.

Покрај тоа, според порталот кој се занимава со разоткривање лаги за славните, нема причина Анистон и Пит да одат заедно на терапија затоа што се само пријатели. Впрочем, се чини дека таблоидите се оние кои не можат да ја надминат љубовта на Анистон и Пит, а не Џенифер. Исто така еден таблоид неодамна тврдеше дека Анистон и Пит очекуваат бебе со помош на актерката и блиската пријателка на Бред, Али Шовкат, како сурогат мајка, но дури и тоа беше очигледно уште една обична лага за народот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum