Џенифер Гарнер и со целулит 10 пати поубава од вештачките „убавици“ со силиконски гради

5 октомври, 2020
tan2020-1-20148483031-830x0

Актерката Џенифер Гарнер (48) се приближува до својата шеста деценија од животот, а многумина велат дека сепак изгледа одлично. Холивудската sвезда беше видена како ужива на плажа во Лос Анџелес. Гарнер, се разбира, беше во костим за капење, а нејзината линија беше во преден план. Точно е дека актерката имаше видлив целулит, но тоа не е важна точка бидејќи Џенифер е природна и изгледа 10 пати подобро од оние со силиконски гради. Гарнер има два брака зад себе, со актерот Скот Фоли, како и со неговиот колега Бен Афлек.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum