Џенифер Лопез е непрепознатлива: накачила вишок килограми

11 јули, 2020
Annotation 2020-07-11 172022

Погледнете сами

Американската актерка, пејачка, танчерка и музички продуцент Џенифер Лопез, позната како 50-годишната Џеј Ло со завидна линија деновиве се дружи со една пријателка на плажата Хемптонс.

Иако за нејзината линија секогаш се зборува како тело на стегната тинејџерка, се чини дека здодевноста си ја сторила работата за време на карантинот. Актерката неодамна беше „фатена“ на плажа по медијацијата во тесните бели хеланки Niyama Sol, во кои јасно ја откриваат нејзината фигура.

J.Lo

За никого не беше јасно како Џеј Ло успеа да одржи ваква добра, витка и екстремно мускулна фигура, а уште помалку е јасно како толку брзо се здебели. Пандемијата на коронавирус е причина за многу разводи, бејби бумови, но очигледно и зголемување на телесната тежина. Дали е во ред сите да легнете и да јадете со месеци или Џеј Ло само треба да престане да носи светли хеланки?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi