Џенифер Лопез го кренала гласот кон нејзиниот Вереник: Ова не е прва јавна караница на парот!

5 декември, 2020
џеј-ло-1-1


Џенифер Лопез и Алекс Родригез наводно биле забележани како жестоко се расправаат за време на едно од нивните неодамнешни излегувања. Во декемвриското издание на таблоидот Нова идеја, овој медиум тврди дека Лопез изгледала многу изнервирана поради нејзиниот вереник.

Во еден момент таа дури впери прст кон Родригез, а наводно ја слушнале како го крева гласот кон нејзиниот вереник. Таблоидот тврди дека ова е втор пат како Лопез и Родригез се гледаат како се расправаат во јавноста. Да потсетиме, по вечерата во Беверли Хилс пред неколку месеци, парот го напушти ресторанот, наводно, видно изнервиран.

Таблоидот, сепак, не успеа да ја наведе причината зошто Лопез и Родригез повторно се скараа. Но, се шпекулира дека Родригез е вознемирен поради објавата на песната на Лопез „In The Morning“ на Инстаграм со цел да се соблече целосно гола. Сепак, и покрај тоа што Лопез навистина ја сподели оваа објава преку нејзиниот Инстаграм минатата недела, нема конкретни докази дека Родригез бил вознемирен токму поради тоа. Всушност, ова не е единствената гола фотографија што ја има Лопез.


Во меѓувреме, Лопез и Родригез повторно се појавија на насловните страници на таблоидите оваа недела откако пејачката откри дека нивната венчавка била одложена двапати. Лопез ги разоткри и сите тврдења на медиумите дека нејзината венчавка е откажана засекогаш.