Џиџи Хадид одговори на обвинувањата дека ја крие бременоста

6 јули, 2020
gigi hadid

Џиџи Хадид одговори на обвинувањата на британските медиуми дека ја крие бременоста од јавноста.

Манекенката, која го чека првото дете, во живо на инстаграм се обрати на коментарот на новинарот на британскиот магазин “Vogue”, кој во текстот напиша дека Џиџи не објавила видео со трудничкото стомаче, но нејзиното криење ни го дава во предвид животот на трудниците во карантин, пренесува “TeenStar”.

“Скриен стомак…кога носите широка облека, постои разлика кога ве фотографираат од предната страна и од профил…не го направив тоа намерно, ниту пак нешто сокрив. Гордо ќе ја споделам бременоста кога ќе почувствувам дека треба, благодарам”, изјави Џиџи и додаде: “Во овој момент горда сум што ова искуство го делам со семејството и пријателите”.

Манекенката чека девојче со пејачот Зејн Малик со кој е во врска, со прекини, од 2015 година. Последен пат се смирија и повторно стапија во емотивна врска во текот на 2019 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi