Џорџ Клуни повеќе не ја сака Амал, но затоа го смени животот на друга жена! Се заљубила во него откако тој и ги упатил овие зборови!

30 август, 2020
KLUNI

Откако Адел на своите обожаватели на Инстаграм им го откри името на книгата поради која не само што успеа да изгуби 45 килограми за рекордно време, туку и да се засака себеси по разводот и да сфати дека само таа е одговорна за создавање на својата животна среќа, која се нарекува ‘Untamed: Stop pleasing, start living’, а Џорџ Клуни се покажа како одличен гуру кој им помага на жените кои се борат со прекумерната тежина и недостаток на самодоверба.

Имено, на една од снимањата на култната серија „Ургентна служба“, која исто така го прослави Клуни, еден од продуцентите и кажал на младата актерка со која требало да се појави во неколку епизоди дека треба да изгуби неколку килограми. Џорџ го слушнал тоа и дошол кај Џули Вила, споменатата глумица, и ја прашал дали му рекла на продуцентот да одје*е. Овој гест толку многу ја воодушевил што таа се заљубила во згодниот актер во секунда и иако двајцата никогаш немаа романса, секој пат кога некој ќе и даде ултиматум после овој настан на актерката, да биде слаба за да ја добие улогата, зборовите на Џорџ и одѕвонувале во ушите.

View this post on Instagram

Clooney as Dr. Doug Ross on ER in 1990.

A post shared by George Clooney (@georgeclooneyofflcial) on

Стандардите на Холивуд за женското тело се брутални, а Џорџ секогаш разбираше колку влијае на нас жените и сакаше да ни даде поддршка. Мажите како него се толку ретки што скоро секоја реченица може да се стави во книги по бон-тон, а истите тие книги треба да се прочитаат пред спиење. Тогаш можеби овој свет би бил поубаво место, а жените би се чувствувале многу подобро во својата кожа ’, објасни Џули, која можеби никогаш немала значајна актерска кариера, но убаво е да се знае дека Џорџ е толкава инспирација за обичните жени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris