ЅВЕЗДАТА НА ФИЛМОВИТЕ ЗА ВОЗРАСНИ ОТКРИ НЕШТО ЗА РОНАЛДО: “Португалецот го има најмалиот што сум го видела”

6 ноември, 2020
naslovna

Поради анегдотите од книгата и описот, многумина заклучиле дека зборува за Кристијано Роналдо.

Мари Сиело Пахерес е „пензионирана“ шпанска актерка која снимала „филмови за возрасни“, и меѓу другото, неодамна напиша и автобиографија.

Во книгата наречена „Мемоарите на една ку**а“, таа раскажа бројни интересни анегдоти што и се случија за време на нејзината актерска кариера, а на читателите е да одлучат дали ќе и веруваат.
Така, атрактивната шпанска актерка во едно интервју, ја претстави својата книга и откри дека спиела со некој португалски фудбалер.

View this post on Instagram

🇪🇸 Consciente de la suerte q tengo de poder participar en @lacasafuerte_tv en momentos tan difíciles para tod@s, con ganas de agradecer ese privilegio dando todo en la casa y espero de corazón q podamos hacer un programazo q os entretenga y lo disfrutéis épicamente! 🇬🇧 Aware of the luck that I have to be able to participate in @lacasafuerte_tv in such difficult moments for everyone, wanting to thank that privilege by giving it all in the house and I sincerely hope that we can make a program that entertains you and you enjoy it epically! 🇫🇷 Conscient de la chance que j'ai de pouvoir participer à @lacasafuerte_tv dans des moments aussi difficiles pour tout le monde, je veux remercier ce privilège en donnant tout dans la maison et j'espère sincèrement que nous pourrons faire un programme qui vous amusera et que vous pourrez en profiter de manière épique!

A post shared by Mari Cielo Pajares (@mcpajares) on

Таа не откри за кого станува збор, но многумина мислат дека е за Кристијано Роналдо.

“Никогаш нема да кажам кој е тоа, затоа што не сакам да му го уништам животот. Имавме односи неколку пати. Тој има импресивни мускули на грбот, но кога ги соблече своите боксерки, јас останав во шок. Му беше толку мал, како изгубен црв во Амазон” , рече Мари Сиело Пахерес.

Дали е ова претеризам или е искрено?
“Скоро па се раздени и тој одлучи дека е време да си легнеме. Кога ги соблеков неговите боксерки, го видов најмалиот пенис во мојот живот. Тој имаше микропенис. Ако сакав да му мастурбирам, ми требаа пинцета, микроскоп и GPS”, додаде поранешна филмска sвезда за возрасни и предизвика полемики во јавностa.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi