Ѕвезди кои започнале како танчерки, а завршиле како пејачки

21 јули, 2020
tyuj

Џенифер Лопез и Никол Шерцингер се вистински пример за тоа во светот. Пред успехот во водите за пеење, Џеј Ло танцуваше во бројни американски шоу програми, а таа беше во танчерската група на Џенет Џексон, која своевремено и даде улога во едно од нејзините видеа.

J.Lo Gave USWNT's Carli Lloyd a Lap Dance During New York Show

Пред да се здобијат со статус на една од најпопуларните женски групи досега, Pussycat Dolls беа танчерки за многу sвезди кои подоцна станаа нивни колеги. Најмногу се истакна пејачката Никол Шерцингер, главниот вокал на групата, која не само што имаше талент за пеење, туку беше и одлична танчерка на сцената. Поп иконата Мадона, исто така првично се прослави како танчер, играјќи во стриптиз клубови. Нејзината колешка Карди Би, моментно една од најпопуларните рапери во светот, ја започна својата кариера како стриптизета, за која зборуваше во бројни интервјуа во текот на претходните години.

Nicole Scherzinger on Pussycat Dolls reunion and new song React ...
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi