ЕДЕН ПЛАТИ 25 000 ДОЛАРИ НА ПРОСТИТУТКА, ДРУГ ФАТЕН НА ДЕЛО СО ТРАНСРОДОВА ЖЕНА : Овие се сите СКАНДАЛИ НА ХОЛИВУДСКИТЕ “Шмекери”!

2 јуни, 2020
p

Холивудските sвезди ги следат бројни скандали, па затоа се фатени во бројни афери.

Најпознат пример за тоа е британскиот актер Хју Грант. Тој беше фатен во текот на 1990-тите со Дивајн Браун и веднаш ја призна неговата вина. Тој доби симболична казна и две години условна казна.

“Мислам дека знаете во животот што е добро, а што лошо. Па, јас направив лошо и тоа е тоа”, рече тој веднаш по скандалот со шоуто.

Актерот Чарли Шин имал проблеми со дрогата, па го исфрлиле од популарната серија „Два и пол мажи“. Во почетокот на деведесеттите, полицијата го открила нелегалниот бизнис на проституција на холивудската мадам Хајди Флајс, а со тоа и пронашле чекови на Шин уплатени до неа.

Шин продолжи да плаќа за интимните услуги на ноќните “придружнички”, а во текот на 2011 година, американските медиуми откриваат дека тој потрошил 25.000 долари на урнебесен викенд со три девојки. Неговите забави исто така го чинеа неговото здравје, а во 2017 година тој откри пред јавноста дека е ХИВ позитивен.

Во текот на 2007 година, медиумите тврдеа дека раперката Ив ангажирала проститутка додека била во Мајами. Сепак, таа го негираше тоа.

„Прво, мислам дека е смешно. Второ, ако сакав врска со некого, сигурно не би ангажирала проститутка“, истакна таа.

Комичарот и актер Еди Марфи беше фатен со трансродова проститутка во 1997 г.

„Не направив ништо лошо. Сакав да бидам добротворец и ете што се случи“, рече Марфи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi