Една од ретките ФОТОГРАФИИ: Вака изгледа ќерката на Том Круз и Никол Кидман! (ФОТО)

13 октомври, 2020
Tom-Kruz-Nikol-Kidman

Со години избегнува папараци и јавни собири на познати личности
Изабела Бела Кидман Круз, првото дете на Том Круз и Никол Кидман, не сака да се експонира, па затоа ретко можеме да ги видиме нејзините фотографии.

Воопшто не ја сака популарноста на славните родители, особено во последниве години кога Том често е мета на критики поради саентолошката црква.


Оваа уметничка има 27 години, а својот профил го насочи на социјалните мрежи на нејзината работа. Покрај бројните илустрации, таа објави неколку селфи фотографии во изминатите неколку месеци.
Бела не живее како другите деца на познати личности во Холивуд, не ја интересираат парите и луксузот, па затоа се обидува да води нормален живот како и нејзините други врсници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum