Елена Ристеска стопена од изненадувањето кое не го ни насетуваше (фото)

10 јуни, 2020
elena 2

Пејачката Елена Ристеска по долга и макортпна посветеност, успеа да стигне до зацртаната цел и да го има во раце производот кој го посакуваше, а тоа се женскиот и машкиот парфем од нејзината козметичка линија „ЕРА“.

Всушност, ова се само првите два производи од козметичката линија чие име е сочинето од нејзините иницијали и првата буква од името на нејзинот татко.

Рекламната кампања и фотосесијата се готови, а Елена редовно им ги објавува на своите фанови и следбеници на социјалните мрежи.

Но, деновиве имаше една сосема поинаква објава, повторно поврзана со парфемите, но инспирирана од нејзината внука Делфина.

Делфи за тета направила цртеж, односно го нацтала шишенцето сакајќи да ја изненади саканата тетичка.

А Елена, секако беше стопена од среќа и не можеше да не го објави изненадувањето кое не го ни насетувала.

„Ме изненади, не очекував дека ќе и текне нешто вакво…Во вид на честитка е направено, коментираше Елена.

Очигледно дека Делфина има желба за сликање и цртање, баш како нејзината мајка од која ги повлекла гените за оваа гранка на уметноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi