Елитна проститутка го спореди Роналдо во кревет со едно животно!

27 јули, 2020
ronaldo

Познатата бразилска ТВ презентерка и поранешна “Miss Bum Bum”, Андреса Урач, во својата автобиографија „I died to live“, откри сочни детали за еден од најдобрите фудбалери, Кристијано Роналдо. Имено, Андреса беше исто така една од најбараните бразилски проститутки, а таа самата призна дека спиела со повеќе од илјада мажи до нејзина 27-годишна возраст.

https://www.instagram.com/p/BzGRb6UBukj/?utm_source=ig_embed

‘Наплатив стотина долари за мојот прв секс, но сфатив дека можам да заработам многу повеќе. Спиев со околу седум мажи на ден “, рече таа. Само оние со подлабок џеб можеле да стигнат до неа, а 35-годишниот Роналдо, која заработува околу 31 милиони евра годишно, секако спаѓа во таа категорија. Андреса му ја препорачале двајца негови соиграчи кои ги пофалиле нејзините вештини во кревет, а љубопитниот Кристијано не можеше да одолее, па затоа организираше состанок со нејзе во хотел.

‘Ми се јави и ме праша дали навистина го имам најдобриот задник Бразил. Додека бев во лифтот на неговиот хотел, срцето ми чукаше брзо бидејќи знаев дека секундите ме делат од средбата со Роналдо. Кога вратата од неговата соба се отвори, тој ме насмевна и со насмевка и ме покани внатре. Накратко разговаравме за тоа што ќе направиме, а потоа тој само ме грабна. Имавме груб и див секс, не можев да поверувам дека е таков. Роналдо е многу агресивен во кревет. Се заврши прилично брзо. Ми даде 10.000 евра за тој секс“, откри Андреса, која им кажала на своите пријатели дека Роналдо бил како зајак во кревет. Интересно е што во времето кога се дружеше со споменатата дама, Роналдо беше во врска со Ирина Шајк која го остави по некое време.

View this post on Instagram

Relaxing and lovely moments 🌊☀️💙

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Денес тој е во среќна врска со Георгина Родригез, со кого има ќерка, Мартина Алана, но заедно тие ги воспитуваат и неговите близнаци Ева и Матеа и најстариот син Кристијан Јр, кој е роден преку сурогат мајка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi