Емили Ратајковски ги разбуди градите, а потоа објави жешко селфи од креветот

7 септември, 2020
emili

Фановите полудеа поради нејзиниот сексапил

Манекенката родена во Полска, Емили Ратајковски (29) објави селфи во кое ги истакна бујните гради и со тоа ја заинтригираше имагинацијата на многу мажи.

Имено, славната убавица лежеше на својот кревет во Хемптонс кога се фотографираше со која собра 1,2 милиони лајкови.

– Само за да стапам во контакт – напиша таа во описот на сликата, а потоа следеа голем број позитивни коментари од нејзините обожаватели.

„Многу си убава“, „Колку се големи“, „Убавица“, „Омажи се за мене“, беа само дел од коментарите под објавата на Инстаграм.

По овој повод, манекенката позираше во кафеава маица, која ги истакнуваше нејзините бујни гради, а имаше и неутрална шминка и златен накит. Златни обетки, ѓердан и прстен уште повеќе ја истакнаа нејзината убавина, а манекенката неодамна се врати од сина во кафеава, бидејќи, како што вели, промената не и се допаѓаше премногу.

Без оглед на сè, тоа беше повеќе деловен потег затоа што таа се обои самата за да рекламира една позната марка на бои за коса, за кое доби огромна сума пари.