Емили Ратајковски објави нова провокативна топлес фотографија

17 април, 2020
Насловна

Моделот Емили Ратајковски ги сака своите обожаватели на Инстаграм да обожаваат голи фотографии, а овој пат објави фотографија во топлес.

View this post on Instagram

🍋 @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Емили позира носејки само шорцеви и капа од платно, и ги покрива голите гради на половина со рацете.
Таа неодамна објави фотографија од себеси гола пред огледало додека сопругот ја гушка клекнат одзади.