Емина повторно правела естетски корекции? Сите зборуваат за нејзината нова слика и ОГРОМНИТЕ УСНИ!

26 јули, 2020
emina

На социјалната мрежа Инстаграм Емина Јаховиќ ја следат повеќе од 610 илјади луѓе кои со нетрпение ја чекаат секоја нејзина нова објава. Емина објави селфи во опуштено издание, во бела памучна маица и со собрана коса, а она што на сите им го привлече вниманието беше нејзината полна уста.

Некои од обожавателите на Емина искоментираа дека нејзините усни изгледаат поголеми од порано и тврдат дека направила естетска корекција. Таа не одговори на овие коментари.

View this post on Instagram

Life goes on…

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Ако го споредиме селфито на Емина, направено пред околу десетина дена и последното, можеме да заклучиме дека горната усна сега и е многу поголема отколку што и беше. Многу е веројатно дека Емина Јаховиќ ја правела устата по метод наречен “Russian lips”, во кој горната усна е пополна од долната.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi