Фановите забележуваат сѐ – Анастасија Ражнатовиќ често го фотошопира овој детаљ!

18 јули, 2020
ana

Обожавателите на пејачката и ќерката на Светлана Ражнатовиќ забележаа нешто интересно на нејзините фотографии.Анастасија Ражнатовиќ, како и повеќето нејзини врсници, е многу активна на Инстаграм, каде што секојдневно споделува фотографии и снимки, така што нешто интересно „го привлече вниманието“ на нејзините следбеници.

Имено, ќерката на Цеца на некои фотографии има младеж над усните, а на некои нема..

Еве ја Ражнатовиќ со младеж…

View this post on Instagram

Casual coffee in the meantime.. 🛍

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

… и еве ја без младеж.

View this post on Instagram

@cataleyabyzoranamilicic dress 💞

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

View this post on Instagram

@makeupbybellezza 💕

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Со оглед дека тој не влијае на изгледот Анастасија и дека често го гледаме, би се рекло дека Ражнатовиќ не го крие својот младеж, затоа што нема причина за тоа, туку само испробува различни можности, а нејзините фанови рекоа дека таа е подеднакво убава и во двата случаи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi