ФАТЕНА ВО „ДИВА НОЌ“: Дали врската помеѓу Адел и згодниот рапер станува посериозна?

28 октомври, 2020
адел

Атрактивниот рапер со кого пејачката наводно започнала да се гледа

Минатиот месец се објави дека пејачката Адел (32) е видена во Лондон во друштво на британскиот рапер Џозеф Џуниор Аденуга (38), попознат како Скепт.

По минатогодишните гласини за нивната врска, веќе долго време не се знаеше за нивната врска, сè додека пред неколку недели не беа видени во лондонскиот центар за виртуелна реалност, каде уживаа во богатата понуда на VR-програми, а порталот оваа прошетка ја нарече „дива ноќ“.

“Откако уживаа во виртуелната реалност, ја видов како разговара со луѓе и облекува чизми. Делуваше приземно. Тие врескаа, се смееја, ја слушнавме од другиот крај на собата… Се чинеше дека заедно многу се забавуваат – додаде изворот за медиумите.


Како што сега пишува овој портал, извор близок до пејачката открил дека парот многу се забавува заедно и дека „работите меѓу нив се загреваат“.

Работите се вжештуваат. Тие се движат во истите кругови во Лондон, а таа се забавува – изјави неименуван извор, по што порталот испрати прашања до претставниците на Адел и Скепта за печатот, но се уште нема одговор.


Пејачката и раперот се пријатели со години, откако и двајцата пораснаа во Тотенхем, а откако Адел се разведе од Симон Конечки, започна да се пишува дека Скепта и таа ја преминале границата на пријателство.

Адел и Скепта поминаа многу време заедно откако нивната љубовна врска се распадна. Во меѓувреме, тие се приврзаа едни за други и делат многу заеднички интереси. Тие поминуваат се повеќе време заедно и сите нивните пријатели претпоставуваат дека ќе бидат одличен пар – истакна извор близок на пејачката.


Адел од бракот со Конецки го има синот Анџела (8), додека Скепта и неговата поранешна девојка имаат двегодишна ќерка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum