Фатени додека разменуваа нежности! Кара Делевињ има нова девојка – и сите ја знаеме многу добро! (ФОТО)

17 јули, 2020
kara

Британската манекенка Кара Делевињ (27) е една од најбараните и најуспешните модели денес, па не е изненадувачки што таа најде нова љубов.

<p><br />
Nakon što se razvela od glumice Ešli Benson, čuvena manekenka ponovo je srećna zaljubljena, a vesti o tome ko je njena devojka privukle su mnogo pažnje.</p>

Според американските медиуми, нејзината нова девојка е манекенката Каја Гербер (18), која е една од најпопуларните на планетата и околу која се борат дизајнерите, инаку ќерка на Сидни Крафорд!

<p><br />
Nakon što se razvela od glumice Ešli Benson, čuvena manekenka ponovo je srećna zaljubljena, a vesti o tome ko je njena devojka privukle su mnogo pažnje.</p>

Двете убавици беа видени заедно пред два дена во Лос Анџелес, на протестот „Black Lives Matter“, и цело време се држеа за раце и се гушкаа, а тоа нормално го забележаа и папараците.

<p><br />
Nakon što se razvela od glumice Ešli Benson, čuvena manekenka ponovo je srećna zaljubljena, a vesti o tome ko je njena devojka privukle su mnogo pažnje.</p>

Гербер претходно беше во врска со контроверзниот Пит Дејвидсон, поранешното момче на Аријана Гранде и Кејт Бекинсаил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi