Фотка што го запали интернетот во регионот! Цеца заврши во прегратките на контраверзна машка “персона”…

4 август, 2020
ceca

Минатогодишниот добитник на „ Parova “, Младен Вулетиќ, откако учествуваше во реалното шоу, реши да се повлече од медиумите некое време.

Имено, тој е познат како неодолив шармер, кој успеа да ги освои срцата дури и на најубавите девојки, откако ја напушти вилата тој немилосно ја заврши својата бурна врска со Нина Прија.

Младен е активен на социјалните мрежи каде има еден куп следбеници, а неодамна објави фотографија каде е во друштво на српската пејачка, Светлана Цеца Ражнатовиќ.

На фотографијата, Младен и Цеца се гушкаат и се смешкаат, а Вулетиќ стави коментар покрај фотографијата.

View this post on Instagram

Kopajuci po starim slikama nadjoh i ovu sa Svetlanom 🤗

A post shared by Mladen Vuletic (@mladenvuleticdjoma) on

Копајќи низ старите слики, го најдов ова со Светлана – напиша кратко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris