ФОТО: Игор Џамбазов ги запозна родителите на саканата

24 август, 2020
igor

Познатиот шоумен Игор Џамбазов и неговата девојка, алпинистката Илина Арсова уживаат со полно срце во својата љубов, за што сведочат и многубројните фотографии од парот.

Илина и Игор овој пат ги почестија своите обожаватели со нови фотографии, а на кои се во друштво на родителите на Илина.

Фотографијата е направена во Јанче, село во Општина Маврово и Ростуше, каде се веќе подолго време. Ја посетиле и куќата на Али Риза Ефенди, таткото на Мустафа Кемал Ататурк, село Коџаџик.

Илина и Игор уживаат во обиколката на прекрасните места низ Македонија.

View this post on Instagram

💕💜💗💙

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris