ФОТО: Македонската старлета и нејзиниот лош фотошоп, Мелита јавно се избламира

5 септември, 2020
melita

Македонската старлета и екс водителка, Мелита Ракичевиќ не престанува да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Но, по се изгледа дека старлетата малку повеќе си поиграла со фотошопот, па од провокативни, фотографиите стана смешни.

Имено таа пред неколку часа на својот Инстаграм профил објави фотографија во мрежести хулахопки и корсет, кога прв пат ќе ја видите фотографијата од градите на старлетата нема да го приметите лошиот фотошоп кој таа го има употребено на нејзината десна нога.

Погледнете ја фотографијата: