ФОТО: Манекенката во с*кси издание – личеше како ништо да не носи под мантилот, сите гледаа во нејзините гради

20 октомври, 2020
bella

Бела Хадид работела на модното снимање во сексапилна комбинација, па предизвикала многу внимание во јавноста.

Бела Хадид е една од најбараните манекенки во светот, а вниманието на обожавателите често го привлекува со своите провокативни фотографии кои што ги објавува на нејзиниот Инстаграм профил.

Нејзините снимања исто така привлекуваат големо внимание, а на едно такво снимање неодамна била во Њујорк. Бела позирала и снимала за брендот „Michael Kors“, па облекла краток мантил во беж боја кој што ги истакнувал нејзините бујни гради.

Многу од минувачите ја гледале токму неа по улиците, а изгледало како ништо да не носи под мантилот со кој што искомбинирала само бели чорапи и оксфордки.

Модното снимање се спроведувало и на брод, но тоа не ѝ претставувало никаков проблем.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum