ФОТО: Секси пози – Елена Ристеска вежбаше пилатес само по градник

8 септември, 2020
elena risteska

Македонската пејачка Елена Ристеска на својот Инстаграм профил често споделува фотографии на кои се гледа дека вежба. Мора да се признае дека пејачката своето тело го доведе до совршенство.

Овој пат таа вежбаше пилатес само по градник и краток шорц, а фотографиите ги сподели со своите фанови на социјалните мрежи.

Погледнете: