Фраерот од “Три метри над небото” изгледа подобро од било кога!

26 јули, 2020
Capture33

Актерот Марио Касас се здоби со голема популарност со улогата во филмот „Три метри над небото“, особено кај тинејџерите и младите девојки. Овој шпански актер се пресели во Мадрид на 18-годишна возраст, каде се запиша во актерско училиште, што му го отвори патот за успех и слава.По успехот на филмот „Три метри над небото“, тој започна да го живее животот за кој сонуваше. Во една прилика, тој истакна дека знае колку луѓето во Србија го ценат и дека би сакал да глуми во филм на Емир Кустурица.Денес, Марио глуми во многу шпански серии и филмови, а честопати објавува фотографии од секојдневниот живот на својот Инстаграм профил.

Како што многумина велат, тој не се смени многу, тој само го доведе своето тело до совршенство со тренинг, а неговите фанови оставаат многу комплименти во коментарите под неговите фотографии.

View this post on Instagram

REWIND…

A post shared by Mario Casas (@mario_houses) on

Што се однесува до неговиот имиџ, тој само ја пушти брадата, а многумина мислат дека изгледа подобро сега отколку порано.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris