ФРИЗЕР ЗАРАЗИ СО КОРОНА ДЕЛ ОД ФАМИЛИЈАТА РАЖЊАТОВИЌ!! КОЈ ОД ФАМИЛИЈАТА НА АРКАН Е БОЛЕН ОД КОРОНА ВИРУС?

10 јуни, 2020
ceca

Цеца Ражнатовиќ е позитивна на корона, пишува Телеграф. Пејачката прво направила серолошки тест кој покажал дека е негативна, за што веднаш објавија на Инстаграм и таа и ќерката Анастасија.

Но направила и ПЦР тест со земање на брис од нос и од грло.

Резултатот покажал дека сепак е позитивна на коронавирус.

Цеца на тестирање не заминала затоа што има симптоми, туку затоа што на мекиците по повод раѓањето на нејзиниот внук Жељко дошол пријател кој бил заразен.

Според медиумите во соседството и нејзиниот син е позитивен на коронавирус, а Анастасија е негативна.

Тие минатата недела организираа мекици по повод раѓањето на новиот член во семејството каде во нивниот дом присуствуваше речиси целата естрада и се славеше неколку дена и на неколку локации.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris