ГИ ИСМЕЈУВАА ПОРАДИ ИЗГЛЕДОТ: Малишаните од овие фотографии пораснаа и денес се НАЈУБАВИОТ ПАР НА ПЛАНЕТАТА!

16 октомври, 2020
малишани

Актерката поради која денес мажите ја губат главата, во детството беше жртва на врсничко насилство поради нејзиниот изглед, а нејзиниот избраник порано беше слабичок со очила. Меѓутоа…
Софија Вергара и Џо Манганиело навистина им даваат надеж на сите тинејџери кои се мета на сурови деца поради нивниот изглед!

Убавата колумбиска актерка со обраќање во Холивуд повеќе пати истакнуваше дека нејзините врсници ја малтретирале затоа што била екстремно слаба, поради што се чувствувала како „грдо пајче“.

Пред неколку години на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија на која открива како изгледала Софија на тринаесет години, а нејзините обожаватели истакнале дека оваа актерка е вистинска инспирација!
Сепак, денес таа најчесто се споменува на списоците со најубави и најсекси жени во светот, а новинарите постојано и поставуваат прашања за нејзината егзотична убавина.

Па, мојот изглед не е толку егзотичен во Колумбија како во САД бидејќи повеќето жени таму изгледаат како мене. Јас сум нешто како „грдо пајче“ таму – се пошегува Софија, користејќи го овој израз повторно.
Денес нејзиниот сопруг Џо Манганиело е препознатлив по неговите мускули – вистински мали планини на мускули!

Тој неколку пати беше на насловната страница на списанието „Men’s Health“ и милиони жени ширум планетата воздивнуваат за него. Сепак, ниту тој не беше роден со таков изглед: како дете, беше целосно незабележително момче.