Глумец открива како бил заведуван од Меган Маркл! „Ми седна во скут,точно знаеше што прави…“

15 мај, 2020
Capture

Американскиот актер Нема Ванд одеше во исто средно училиште со Меган Маркл, а во интервју откри дека какви методи имала сопругата на принцот Хари во тоа време.Ванд вели дека Меган често си играл со машки срца и дека сите биле за заљубени во неа „Реалноста на животот со Кејт Кејси“ откри дека тој бил лудо за заљубен во Меган Маркл во средно училиште. Никој не told кажа на некои претходно непознати детали од младоста … „Јас присуствував во средно училиште за момчиња, додека училиштето за девојчиња беше она во кое отиде Меган. Јас пораснав со неа. Бевме пријатели долго време, таа е една година постара. од мене. Меган беше секогаш убава, жена меѓу девојчињата. Сите беа заљубени во неа. Таа беше слатка “, рече Нема.

“Сите и се восхитуваа. Таа беше одлична пријателка и беше многу вешт „играч“. „Таа точно знаеше што прави“, вели Нема. “Таа играше маестрално со нашите срца. На една забава седеше на скутот. Ние си ги допревме носовите. За 16-годишно момче тоа беше многу емотивен момент. На персиски ми рече “многу си убав”. Ја прашав од каде научила персиски. , и таа одговори: ‘Го научив тоа за тебе.’ После тоа, таа само отиде. Ниту Ванд не раскажа некои непознати детали од средношколските години на Меган Маркл … „Најдобриот другар од моето детств Габе беше во врска со Меган уште во средно училиште, после тоа тие беа одлични пријатели со години, а откако таа доби улога во серијата „Suits“, таа само престана да му се јавува.

И затоа актерот има порака за Меган Маркл … “Тешко го погоди. Габе навистина го ценеше нивното пријателство. Значи, Меган, ако го видиш ова, јави му на Габе. Поправи ја таа грешка.”

Инаку, Меган Маркл, принцот Хари и нивниот мал син Арчи се преселија во Лос Анџелес, каде моментално живеат во замок од 18 милиони американски долари во сопственост на Тајлер Пери. Нивната добра пријателка Опра Винфри им помогна да најдат привремено сместување додека не го купат својот имот во ЛА.