Глумицата тврди дека таа го научила Бред Пит на сѐ! „Јас го направив маж“

19 април, 2020
9750138545e9abc66a5f47418614165_w640

Елизабет Мекговерн, со која Брид Пит ја сними романтичната комедија “The Favour” отрки интересни работи за овој глумец.

За време на гостувањето во шоуто кое го води пејачката Кели Кларксон, Елизабет Мекговерн изјави дека Бред научил сè од неа, и дека таа го научила како да се бакнува.

Во еден дел од шоуто што е од хумористичен карактер во играта „Никогаш не сум направила“, едно од прашањата што беше поставено беше– Дали некогаш си водела љубов со Бред Пит? Елизабет одговори потврдно. „Некој мораше“, се пошегува англиската актерка.

„Но, тоа го сторив кога го снимавме филмот“, додаде по кратко време актерката.

„Јас го направив Бред Пит маж. Тој научи сè од мене”, заклучи таа.