ГО ИЗНЕВЕРУВА СОПРУГОТ? Актерката беше „фатена“ на состанок во тајност!

30 септември, 2020
маргот

Наводно тие не се само добри пријатели

Иако некогаш се ширеа гласини за аферата меѓу 30-годишната актерка, Маргот Роби и 52-годишниот актер Вил Смит, се чини дека атрактивната русокоса планира прељуба со сосема друг маж. Иако се омажи за 30-годишниот режисер Том Акерли пред четири години, неодамна беше видена на вечера со 24-годишниот актер Пол Мескал. Актерите неодамна биле видени на романтична вечера, што натера многумина да заклучат дека актерката е неверна кон нејзиниот сопруг.

Иако Пол и Маргот наводно биле добри пријатели со години, и ги сретнал сопругот на фаталната 30-годишна девојка, се чини дека таа одлучила да ја искористи довербата на нејзиниот сопруг за да постигне „валкани“ намери. Според последните гласини, парот неодамна во тајност започнал романтична врска, но актерката наводно не планира да го прекине бракот поради тоа, шпекулираат медиумите. Додека многумина претпоставуваа дека тоа е само пријател, парот е виден неколку пати како седи на романтична вечера и, според последните гласини, разменува прегратки.

View this post on Instagram

⛄️Lapland⛄️

A post shared by @ margotrobbie on

Не сум сигурен што се случува меѓу нив двајца.

Освен фактот дека нивното дружење не е ново, интимноста ја забележаа порано и други актери кои не беа сигурни дали има нешто повеќе од пријателство помеѓу двајцата: „Не сум сигурен што да мислам. Не знам дали отидоа на вечера да разговараат за работа или, што ми се чини поверојатно, да уживаат во интимна вечера “, изјави извор за странскиот портал.

Но, и покрај фактот дека нивната блиска врска предизвика многу сомнежи за измама, се шпекулира дека 24-годишното момче сепак ‘фрлило око’ на една сосема друга личност, двегодишна музичарка, Фиби Бриџерс. Иако тој сè уште не ги потврди шпекулациите, се чини дека тој сè уште има само квалитетна врска со 30-годишникот без никакви љубовни интереси, пренесуваат странските медиуми.