Го немаше цела година, а потоа се прошета со дадилката со која ја изневеруваше сопругата и никој не го позна

14 ноември, 2020
11797440-3x2-940x627


Холивудскиот актер Итан Хоук беше виден за прв пат по една година во јавноста, како шета по улиците на Њујорк во друштво на неговата сакана сопруга Рајан Шоугес.

50-годишниот Итан излезе во обична облека, фармерки и тексас јакни и црвена марама околу вратот. Но, многумина на прв поглед не успејаа да го препознаат благодарение на подолгата сива коса што ја имаше собрано во опашката, брадата и очилата за очи, но и повремената брчка на лицето.

Неговата сопруга Рајан исто така беше во опуштена облека и за разлика од него имаше заштитна маска на лицето. Се чинеше дека брзаат и на кој било начин не привлекоа внимание кон себе.

Ethan Hawke, 50, makes rare appearance with wife of 12 years Ryan Shawhughes  - The Amed Post


Инаку, Итан ја запозна Рајан кога таа работеше како дадилка за неговите деца – ќерката Маја и синот Левон, кои ги доби со актерката Ума Турман со која беше во брак од 1998 до 2005 година. Денес со Рајан има и две деца, ќерките Клементин и Индијана. Итан и Ума беа едни од најпопуларните холивудски парови, се запознаа на филмскиот сет.

Сепак, нивниот брак го реши аферата со Рајан, за кого се ожени во 2008 година, иако тој во неколку интервјуа изјави дека повеќе не може да биде со Ума поради притисокот што таа го вршеше врз него и дека тој беше депресивен во бракот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi