Го промени личниот опис: Ким Кардашијан официјално стана црвенокоса

1 јули, 2020
FDFDS


Кардашијан ја објави својата промена преку story на Инстаграм и со тоа им покажа на своите обожаватели нова боја на косата.

„Еј луѓе, ја обоив косата црвена “, рече Кардашијан, покажувајќи го нејзиниот нов изглед.„ Дали ви се допаѓа? “ Долгогодишниот фризер на Ким, Крис Аплетон, исто така, ја покажа шокантната трансформација на неговиот клиент, споделувајќи брзи клипови со основачот на KKV Beauty на неговиот личен Инстаграм.


Ким не е единствената Кардашијан која реши да направи трансформација оваа недела. Клои Кардашијан, исто така, воведе голема промена на косата и го направи своето деби за својот 36 роденден во текот на викендот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi