Го сруши интернетот! Прво ги покажа градите, па се сликаше по танга гаќички!

11 април, 2020
деми насловна

Инфлуенсерката и моделка Деми Роуз (24) пред неколку дена објави низа фотографии на кои позира без градник, а оваа недела одлучила да ја покаже и “другата страна”.

На фотографиите особено се израдувале нејзините фанови, кои, судејќи по коментарите, во карантин едвај ги чекаат нејзините фотографии. Овој Пат Деми позирала во када, а во прв план ја ставила нејзината бујна задница.

– Ова е неверојатно. Колку добро газе. Може ли да ти се придружам и мене ми треба ладен туш?- се само дел од коментарите под фотографиите. Деми речиси никогаш не објавува фотографии на кои е облечена. Најчесно на себе носи костими за капење, долен веш, а понегогаш е и потполно гола. Заради нејзините провокативни фотографии, таа има 13 милиони следбеници.

Често патува низ светот, најчесто во топлите краеви. Кога била во Мексико, на една фотографија позирала целосно гола. Во прв план ги ставила градите, а на другата фотографија ја истакнала задницата.

Деми инаку тежи околу 3 милиони долари. Освен што голем дел од парите ги заработува со голи фотиграфии на социјалните мрежи, Деми повремено работи како ДЈ и се појавува во спотови. Се појавила во спот на Крис Браун и ДЈ Калед, а во 2016 година била обвинета дека се занимава со проституција.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi