ГРАДИТЕ НА НИВИС ЦЕЛЗИЈУС ЗА МАЛКУ НЕ ИЗБЕГАА ОД ДЕКОЛТЕТО: „Смрт за градниците, слобода за градите!“

2 септември, 2020
zena

Фановите не ја ни забележаа интересната модна комбинација која ја носи Нивес, но ги коментираа нејзините гради

Пејачката и актерка Нивес Целзијус повторно започна да споделува голи и секси фотографии по неколку скромни објави на Инстаграм. „Голо расположение…“, напиша таа покрај најновото во кое позира во гола комбинација на облека.

View this post on Instagram

Nude mood…

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Нивес носи врв што едвај ја задржа бујната биста и јакна и долги хулахопки. Но, обожавателите не ја ни забележаа оваа интересна модна комбинација, туку ги коментираа нејзините гради кои за малку ќе испаднеа од деколтето.

„Breastе ти експлодираат градите“, „Премногу е премногу always Отсекогаш било и ќе има“, „Соблечи се целосно“, „Најубавата Хрватка“, „ летам надвор“, „Смрт за градници, слобода за твоите гради!“, Коментираат тие.

View this post on Instagram

Tko se nije skrio, magarac je bio…

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on