Хајди е кралица на Ноќта на вештерките и верувале или не – невидлива: За прв пат се маскираше со децата!

31 октомври, 2020
hajli

Хајди Клум (47), која важи за кралица на костумите за Ноќта на вештерките, ја скокотка фантазијата на своите обожаватели и покажа две маестрални трансформации.

Хајди не беше спречена да се маскира со пандемијата на корона вирусот, и како и претходните години, таа ги воодушеви сите со „уметничките дела“ на своето тело. Поранешниот модел имаше најмалку две маскирани изданија во претходните години, а така е и сега.

За само неколку секунди, иако е забрзана верзија на целиот процес, убавата Хајди буквално исчезнува, па освен главата, не се забележува нејзиното тело, кое уметниците го насликаа и се споија со позадината.

Погледнете како изгледаше процесот:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum