Хајди Клум очекува петто дете!?

23 август, 2020
yui

Имено, покрај нивното објавување, јавноста беше потресена од приказни од странски медиуми во кои беше напишано дека моделот е навистина бремена и дека на семејството ќе му се придружи и првото дете, а исто така и првото дете на нејзиното и 30-годишниот Том Каулиц, пишува озборувања Коп.Германскиот супермодел, 47-годишната Хајди Клум, со неодамнешната фотографија од надуен стомак на својот профил на Инстаграм, покрена бројни сомневања за повторна бременост. Иако брзо се оправда дека станува збор за само добра вечера, фановите не се откажаа од претпоставката дека убавицата го очекува нејзиното петто дете.

View this post on Instagram

Dinner was good 🥰

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Имено, покрај нивното објавување, јавноста беше потресена од приказни од странски медиуми во кои беше напишано дека таа е навистина бремена и дека на семејството ќе му се придружи и петтото дете.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris