Хајди Клум повторно се соблече гола: Нa себе имаше само капа, јакна и чизми!

28 септември, 2020
хајди насловна

Манекенката покажа со што располага

Хајди Клум свети и гори во својата петта деценија од животот. Дека има тело по желба, германскиот модел покажа и сега.

Имено, Хајди објави фотографија на која се соблече гола, облечена само во капа, јакна и чизми.

„Сонувајќи за зима“, напиша моделот.

Се разбира, за многу мажи, ова издание го направи денот подобар.

Како што е познато, Хајди е во брак со 17-годишниот помлад музичар Томи Каулиќ, од кого е речиси не се разделува.

Погледнетеја  разголената  фотографија објавена од Хајди Клум на нејзиниот Инстаграм профил: