Хали Бери сподели топлес фотографија ден по важната одлука за развод

28 август, 2020
f7c8da82-0fc8-4fce-898a-28f57b3f12ac

ХАЛИ БЕРИ сподели топлес фотографија на својот Инстаграм профил и испрати силна порака.

„Љубовта кон себе никогаш не е себична“, напиша актерката под фотографијата на која позира како седи на подот во бели панталони и ги покрива градите со рацете. Фотографијата собра над 232.000 лајкови.

View this post on Instagram

Self-love is never selfish.

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Објавата беше споделена еден ден откако 54-годишната актерка реши да се застапува себеси за време на разводот од Оливие Мартинез. Разводот беше инициран во 2015 година по две години брак.

Славната актерка неодамна го прослави 54-от роденден и по тој повод го почести својот тим на Инстаграм со кратко видео кое го одзема здивот. Хали изгледа одлично, а целиот кредит оди на секојдневните напорни тренинзи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris