Хари и Меган едвај плаќаат дадилка?! ШОК ДЕТАЛИ!

28 април, 2020
меган

Меган Маркл и Хари се преселија во Лос Анџелес, а шокантните информации за нивниот приватен живот непрекинато се шират.

Двајцата, наводно, во моментов не можат да најдат работа, а таблоидите пишуваат, дека наскоро би можеле да останат без кров над глава.

„Тие сè уште немаат сопствен стан. Неговото Височество Хари е практично бездомник“, изјави извор близок до парот за магазинот, откривајќи како се справуваат со кризата и дека уште поголем проблем р што имаат единаесетмесечно бебе.

За што побрзо да застанат на нозе, Меган се обидува со сите сили да се врати на актерството, а во тоа многу му помага и нејзиниот сопруг, кој беше фатен пред еден месец убедувајќи ја директорката на Дизни да ја ангажира Меган да го позајмува гласот на еден од нивните анимирани филмови.