Хејли Бибер ја покажа својата витка линија и рамен стомак во костим за капење дизајниран од Ратајковски!

27 јули, 2020
hajli 2

Таа цела недела патуваше со Џастин Бибер (26) во нивното луксузно РВ возило вредно зачудувачки 1 милион американски долари. Хејли Бибер сподели прекрасна слика во костим за капење, направена во дворот на нејзиниот дом и домот на Џастин на нејзиниот Инстаграм профил.

Хејли ја покажа нејзината завидна фигура во комплет костим за капење дизајниран од нејзината колешка, моделот Емили Ратајковски.

„ily @emrata @inamoratawoman“, напиша таа во описот на фотографијата.

Home sick: Hailey Bieber may have been missing Los Angeles on Sunday as she shared a stunning bathing suit picture taken in the backyard of her and Justin's home to her Instagram Story

Настрана од нејзиното прекрасно тело, Бибер исто така го покажа својот чист тен и ја стилизираше својата руса коса во елегантна пунџа. Неодамна, исто така, таа откри дека сака да го промени својот начин на исхрана, односно да јаде повеќе растителна храна и ги охрабри нејзините следбеници да и ги испратат нивните предлози(книги,филмови..) поврзани за растителната храна.

Хејли и нејзиниот сопруг Џастин неодамна го посетија ранчот на Канје Вест во Вајоминг, кој моментално се бори со неговото ментално здравје и има проблеми сопругата Ким Кардашијан (39).

Во серија клипови споделени на Инстаграм од еден од слугите на Канје во саботата, можат да се видат Хејли и Џастин како пристигнуваат во ранчот на Канје со нивното луксузно возило.

Во неделата, Џастин беше на пикник со својата жена Хајли, со која е заедно во брак скоро две години.

Picnic with bae: Justin and Hailey spent some one-on-one time together on Sunday, while having a picnic in a grassy field

„Пикник со мојата сакана“, напиша Justinастин во насловот на неговиот пост.

Во слатката слика споделена на својот Инстаграм, Џастин позираше без кошула со Хејли во неговите прегратки.

It's his time now: After posting his photo with Hailey, the Baby singer spammed his 142million followers with back-to-back selfies

На една од сликите може да се види Џастин како ги врзува врвките на неговите патики на клупа која се наоѓа непосредно пред живописното езеро.

Skills: In one of the shots, Justin can be seen tying the laces of his sneaker on a bench located near a picturesque lake

Во друга слика, се гледаат замижаните очи на Бибер додека позираше кон сонцето.

Престојот во Вајоминг е само една од многуте дестинации кои ги посети периодов брачниот пар. Тој на својот Инстаграм великодушно споделува фотографии од патувањето во природа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi