Хоакин Фекинс и сопругата го прекинаа молкот и проговорија за нивниот син

4 ноември, 2020
profimedia-0468321593


Кон крајот на септември се појави веста дека семејството на актерот Хоакин Феникс и неговата десетгодини помлада свршеница Руни Маре добиле момче по име Ривер, именувано по братот на актерот, кој почина во 1993 година од предозирање. Иако биле мистериозни во текот на целата бременост, не е изненадувачки што тие дури сега зборуваа за нивниот син.

Иако многумина сметаа дека актерот ќе открие како се снашле како родители, парот напишал текст за „Пипл“ за мигрантската криза во Америка и децата погодени од неа. Во споменатиот текст тие го споменаа и своето момче Ривер. ‘Читаме дека 545 деца на границата биле одделени од нивните родители кои сè уште не биле пронајдени. Како нови родители, не можеме ниту да замислиме како би било сега да се одделиме од нашиот син на еден ден, а камоли на неколку години “, напишаа емоционално во надеж дека ќе ја подигнат свеста за споменатата тема.


Подоцна призна дека е загрижен дека еден ден ќе му ја објасни целата ситуација на неговиот син. „Заради карактерот на нашата нација, се надевам дека можеме да му кажеме дека Америка недвосмислено ја отфрли таа суровост и побара од нашите претставници да сторат се што е во нивна моќ да ги пронајдат исчезнатите родители“, заклучи Хоакин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi