ХОЛИВУДСКИОТ ЗАВОДНИК со целосно сменет изглед: Никој не го препознава актерот со сива брада и кратка коса! Еве за кој станува збор!

30 октомври, 2020
џорџ

Холивудскиот заводник доби нова улога во филмот, поради која целосно се промени, па многумина дури и не го препознаа.

Џорџ Клуни е еден од најзгодните „момци“ во Холивуд, а новите снимки ги изненадија фановите. Бидејќи актерот е секогаш дотеран и обично игра улога на заводник, многумина не се навикнати да го гледаат вака. Џорџ во еден научно-фантастичен филм се појави со долга брада каде што изгледа значително постаро.

Инаку, холивудскиот заводник Џорџ Клуни е во брак со адвокатката Амал Клуни веќе шест години.