И Брена се вклучи во живо од луксузната вила! Овие детали го привлекоа вниманието на фановите!

20 април, 2020
lepa brena

Лепа Брена се вклучила со пренос во живо од својата луксузна вила, а некои нејзини фанови ги приметиле деталите позади неа кои таа случано ги покажала.

59 годишната фолкерка запеала за своите фанови на социјалните мрежи, а додека таа го пеела својот хит, зад нејзината глава се видела слика на ѕидот, на која се наоѓа токму таа на млади години.

“Јас немам друг дом. Посакај им среќа на другите”, напишала под видеото кое го споделила на Инстаграм. Таа добила многу комплименти за вокалните способности.

На Инстаграм Брена споделила и фотографија со своите миленици, а вниманието го привлекло името на едното куче. “Вечерна прошетка. Бекс-акита и Тито- француски булдог”, напишала на фотографијата.