И додека Велика Британија се подготвува за нов бран, Дејвид Бекам се грижи за најголемиот предизвик што претстои!

5 ноември, 2020
1340767

Британците се подготвуваат за нов бран поради пандемијата на корона вирус, а поранешниот фудбалер Дејвид Бекам откри што го чека во сопствениот дом, каде ќе се школуваат неговите две најмали деца.
Дејвид Бекам и сопругата Викторија, поранешна Спајсица, имаат 21-годишен син Бруклин, 18-годишен Ромео, 15-годишен Круз и 9-годишната ќерка Харпер.

Најмладите двајца, ќе го продолжат своето образование од дома, а Дејвид Бекам најдобро знае што значи тоа.

Поточно, Дејвид знае што го чека, бидејќи посветениот татко се грижеше за образованието на децата од дома и за време на првото заклучување на Британците.

Тоа искуство е сосема поинакво за двете најмали деца, а Харпер покажа далеку поголем интерес од неговиот 15-годишен син Круз.

View this post on Instagram

Happy Halloween 🎃 #HarperSeven

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

„Мојата ќерка Харпер е сон. Станува во 8 часот наутро и работи до 16 часот “, гордиот татко ја пофали својата душичка во интервју за„ Сан “ и се пожали дека неговиот син Круз е сосема спротивно.

„Но, мојот најмлад син Круз одработува 45 минути и вели дека заврши“, се жали поранешниот фудбалер.

Славната двојка отсекогаш била интересна за јавноста, па многумина неодамна се радуваа на веста што се договориле со Нетфликс да снима документарен филм за помалку познати детали од нивните животи, во кој ќе се користат и материјали што семејството на Дејвид ги посветуваше со децении.

Исто така, се планира филмската екипа да го следи Давид низ целиот свет и да ги документира неговите деловни потфати, но овие патувања ќе треба да чекаат засега.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi